Na majówkę wyjazdy z elementami szkolenia

Tradycyjnie na długi weekend majowy przygotowaliśmy propozycje wyjazdów turystycznych dla nauczycieli z elementami szkolenia. W tym roku oprócz możliwości zobaczenia pięknych miejsc w Europie będą mieli Państwo okazję bliżej poznać praktyczne aspekty unikatowej Metody ATAS, którą z powodzeniem realizujemy na wyjazdach edukacyjnych dla młodzieży.


Wizyta w Anglii pozwoli poznać charakterystyczny rytm według jakiego przebiegają warsztaty językowe oraz specyfikę zakwaterowania u rodzin brytyjskich. We Włoszech zaprezentujemy rozmaite formy aktywizowania uczestników wyjazdu takie jak quizy, zagadki, gry miejskie czy wywiady.

Po majowym wyjeździe każdy nauczyciel będzie nie tylko bogatszy o miłe wspomnienia, ale również znacznie lepiej przygotowany do wyjazdu z młodzieżą w charakterze wychowawcy na wycieczkę lub obóz młodzieżowy podczas wakacji.


Wyjazdy na majówkę 2016:

 

WŁOCHY PÓŁNOCNE Region Vaneto


wlochy3


Termin: 29.04-03.05.2016
W programie:
- zwiedzanie: Wenecja (zwiedzanie, rejs statkiem), Padwa, Valsanzibio, Arqua Petrarca, Werona Vicenza
- elementy szkolenia: zaprezentowanie wybranych elementów składajacych się na Metodę ATAS: zagadki, quizy, gry miejskie, wywiady
Cena 910 PLN
Szczegóły: https://www.atas.pl/obozy_mlodziezowe/oferta_pelna/795&;type=te

LONDYN I BRIGHTON


LON.06


Termin: 29.04-03.05.2016
W programie:
LONDYN: Spacer po Westminsterze, rejs statkiem po Tamizie, spacer po parku w Greenwich, Muzeum Brytyjskie, Oxford Street, Piccadilly Circus, Leicester Square, Trafalgar Square,London Eye. BRIGHTON: spacer po molo, zwiedzanie Pawilonu Królewskiego, spacer po mieście słynnymi lines
Cena: 899 zł
Szczegóły: https://www.atas.pl/obozy_mlodziezowe/oferta_pelna/823&;type=te


Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.