Wspieramy Klub Podróżnika! Kolejny udany wyjazd z Gimnazjum w Stawigudzie

Z ogromną satysfakcją wspieramy wszystkie inicjatywy, które mają na celu ułatwienie młodzieży podróżowania, poznawania świata i rozwijania swoich zainteresowań. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Klubem Podróżnika działającym przy gimnazjum w Stawigudzie. Uczniowie z tej szkoły wcześniej byli z nami w Paryżu i w Londynie, a niedawno wrócili ze wyjazdu do Włoch.

Zwiedzanie Italii rozpoczęli od wizyty we Florencji, gdzie zobaczyli między innymi katedrę Santa Maria del Fiore z największą ceglaną kopułą na świecie, kościół Santa Croce z grobowcem Michała Anioła orax słynnego dzika Pietro Tacca z 1612 r.

Wizyta w Rzymie rozpoczęła się od przejazdu metrem w okolice Koloseum. Tam grupa spotkała się z przewodnikiem. i wyruszyła pod łuk tryumfalny Konstantyna Wielkiego. Potem młodzież zobaczyła także Forum Romanum i Plac Wenecki.Ogromne wrażenie zrobił również Panteon - kiedyś świątynia bogów rzymskich dziś kościół pod wezwaniem Świętej Marii Panny od Męczenników.

wlochy11 rzym

Trzeci dzień wycieczki był przeznaczony na zwiedzanie Watykanu, a czwarty na Wenecję. Tam uczniowie dowiedzieli się wszystkiego o maskach weneckich oraz ręcznie wykonywanych wspaniałych produktach ze szkła (Szkło z Murano).

wlochy1 1


Pełną relację z wyjazdu można znaleźc na stronie Klubu Podróżnika.

Zapraszamy na: http://gimnazjumstawiguda.pl/info/klubpodroznika.html

 

 

 

 

 


Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.