Dlaczego warto wyjechać z ATAS?

Lew Tołstoj powiedział: „Idealną metodą nauczania jest taka, która wychodzi naprzeciw wszystkim trudnościom napotkanym przez uczniów, ale to już wcale nie metoda, lecz sztuka i talent”. ATAS skupia się na dostarczeniu Państwu owej idealnej Metody, reszta natomiast zależy od nauczyciela.

Nauka poprzez doświadczanie – Metoda ATAS

ATAS podczas swojego ponad dwudziestosześcioletniego istnienia na rynku turystyki młodzieżowej, wyspecjalizowała się w organizowaniu wyjazdów językowych opartych na autorskim programie - „Metoda ATAS”. Metoda jest nauczaniem języka, ale także zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin nauki, poprzez czynną realizację zadań podczas wyjazdów w grupie rówieśników. Programy obozów zostały przygotowane w oparciu o przeświadczenie, że praktyczne przyswajanie wiedzy trudno jest przecenić. Na tej podstawie zadaliśmy sobie pytanie: jak w sposób praktyczny można nauczać?

ocenianie1

Podróże kształcą i rozwijają

Każdy nasz wyjazd to połączenie części kulturowo-poznawczej oraz edukacyjnej. Wielu współpracujących z nami nauczycieli docenia wartości wychowawcze jakie niosą ze sobą obozy ATAS, zarówno na poziomie edukacyjnym, jak i integracyjnym. Wszyscy, którzy uczyli się języków obcych znają problem tzw. blokady mówienia. Znamy słówka, czasy i tryby, ale zadanie prostego pytania urasta do rangi wyzwania. Mamy nadzieję, że udział w naszych wyjazdach pomoże uczestnikom pokonać tę barierę, a satysfakcja z rozmowy z „nativem” pozostanie na długo. Poza językowym charakterem wyjazdu dużą wagę przykładamy do programu turystyczno-krajoznawczego. Podczas kilku lub kilkunastodniowego pobytu zagranicą staramy się zainteresować uczniów bogatą kulturą lokalną – literaturą piękną, wielowiekową spuścizną historyczną i światowej sławy zabytkami. Wyszliśmy z założenia, że pokazanie tego wszystkiego w „oryginalnej wersji językowej” stanowi dużo większą wartość, niż nawet najciekawszy wykład w klasie.

obóz językowy

Wartościowe wakacje dla młodzieży

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy nauczycieli, którzy widzą atuty w propagowaniu wartościowych wyjazdów dla młodzieży. Chcemy razem budować mosty pomiędzy różnymi narodami i kulturami oraz przekonywać o ogromnej roli wyjazdów edukacyjnych w rozwoju młodego człowieka. Wierzymy, że wakacyjny wyjazd może być nie tylko doskonałym sposobem kształcenia i rozwijania horyzontów, ale również najbardziej skuteczną promocją wzoru aktywnego i wartościowego spędzania czasu wolnego. Wakacje to także okazja do rozbudzania pasji i rozwijania zainteresowań młodzieży. Zarówno Państwu, jak i nam zależy na krzewieniu w młodych ludziach idei samodoskonalenia w ich życiu.

warsztaty super13

Propozycja wyjazdu na obóz lub kurs językowy

Z myślą o osobach zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu w sezonie wakacyjnym 2016, przygotowaliśmy skondensowane informacje w biuletynie „Oferta pracy dla nauczycieli”. Oferta dotyczy osób, które chciałyby wyjechać w charakterze wychowawcy (obozy) lub rezydenta (kursy) z zebraną przez siebie grupą młodzieży. Gwarantujemy wyjazd w charakterze wychowawcy już przy zgłoszeniu 10 osób, a rezydenta przy minimum 5 osobach. Istnieje także możliwość zgłoszenia innej liczby uczestników. Oprócz wynagrodzenia za pełnioną funkcję podczas wyjazdu, otrzymacie Państwo także prowizję za każdego zabranego ze sobą ucznia. Całą gamę dostępnych wyjazdów można przejrzeć na stronie www.atas.pl.

Więcej o warunkach współpracy:

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nagranie w formie webinarium, które można odtworzyć na https://youtu.be/EDj136gTYRM


karolina

Tych z Państwa, którzy chcieliby uzyskać szczegóły dotyczące współpracy, prosimy o pozostawienie kontaktu na stronie https://kontakt.atas.pl/

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.