Bezpieczeństwo na wyjazdach ATAS


W związku z wydarzeniami w Europie w ostatnich miesiącach zdajemy sobie sprawę, że Ci z Państwa, którzy mają zaplanowane wycieczki do Anglii mogą otrzymywać dużo pytań od zaniepokojonych rodziców. Żeby ułatwić Państwu odpowiedzi przekażę informacje jakie konkretne działania podjęliśmy.

1. Teraz w zimę wyjeżdża do Londynu z naszą firmą po kilka autokarów tygodniowo. Bezpieczeństwo uczestników to dla nas priorytet dlatego też wydaliśmy polecenie wszystkim kierowcom i pilotom by bardzo uważnie obserwowali  sytuację na trasie przejazdu, a zwłaszcza w rejonie Calais. Po każdym przejeździe mają niezwłocznie raportować do Warszawy. Dzięki temu mamy bardzo aktualną informację o sytuacji, niezależną od mediów (dziennikarze niestety dla uzyskania efektu sensacji przekoloryzowyją aktualne wydarzenia).
   

2. Przygotowaliśmy plan działań gdyby sytuacja się zmieniała np. zmiana  przeprawy przez kanał La Manche.

3. Kierowcy mają polecenie zatrzymywać się w miejscach  bezpiecznych.

   

4. Jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikiem promowym i innymi służbami by o ewentualnych niepokojących zmianach mieć natychmiastową informację.

Organizując od 26 lat wyjazdy młodzieży za granicę a głównie do Wielkiej Brytanii spotkaliśmy się już wielokrotnie z różnymi trudnymi sytuacjami. Daje nam to olbrzymie doświadczenie i wiedzę jak prawidłowo reagować. Zawsze pamiętaliśmy, że przy wyjazdach szkolnych młodzieży absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo.

prezes małeDyrektor generalny ATAS
Andrzej Sławiński

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.