Zapraszamy na FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH

5 marca organizujemy Forum Wyjazdów Językowych w hotelu Novotel Centrum w Warszawie. Zapraszamy do udziału młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli zainteresowanych współpracą z ATAS przy rekomendowaniu uczniom wyjazdów na kursy językowe za granicą. Impreza odbędzie się o godzinie. 10.00.

Forum Wyjazdów Językowych jest jedyną w Polsce okazją  do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół oferujących kursy oraz ekspertami w zakresie organizacji bezpiecznego wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazowych lekcjach języka angielskiego oraz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu kursu językowego i organizacji bezpiecznego wyjazdu.

forum1

Wystawcami będą renomowane szkoły językowe z Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Malty. Swój udział w wydarzeniu zadeklarowało 10 prestiżowych ośrodków nauczania: Bede's Summer School, CES – Centre of English Studies, CERAN, EC, Enforex, Select English, Southbourne School of English, Studio Cambridge, Twin oraz ALLS School.

Wśród uczestników wylosujemy 2 vouchery na wyjazd językowy do Londynu!


Szczegółowy program i informacje o wydarzeniu:
https://forum.atas.pl/

Facebook
https://www.facebook.com/events/466580983542325/

Zobacz filmowe zaproszenie na Youtube


dorota11

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.