Chcemy docenić tych, którzy tworzą wartość! - Konkurs dla nauczycieli - "Wartościowa Wycieczka Szkolna", edycja V

www.konkurs.atas.pl


W ostatnich latach edukacja w Polsce poddawana jest nieustannym eksperymentom, zmianom i rewolucjom. Przyzwyczailiśmy się do dyskusji na temat jak edukację zorganizować i jak sfinansować. W całym tym zamieszaniu umyka jednak to, co tak trudno zauważyć i docenić – codzienną pracę nauczycieli, a szczególnie ich wysiłek i pomysłowość, która tak naprawdę decyduje o tym jak będzie rozwijać się kolejne pokolenie.


Współpracując z wieloma nauczycielami od dawna obserwujemy w ATAS, jak pomimo tak wielu przeciwności potrafią oni tworzyć i wykorzystywać niebagatelne metody edukacyjne. Bo edukacja, to nie tylko uczenie i przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim umiejętność zafascynowania, zaangażowania i zmotywowania dzieci i młodzieży do poznawania świata. Realizowane jest to na bardzo wiele sposobów, ale prawie zawsze opiera się na tym samym – realnym dotknięciu materii, którą się poznaje. Zobaczenie, doświadczenie, przeżycie. To jest właśnie cel i zadanie wyjazdów szkolnych.

 

Z myślą o nauczycielach, którzy w ten właśnie sposób widzą swoją rolę i realizują ją, którzy nie zamykają się w klasach, szkołach, systemach, a szukają narzędzi w realnym świecie przygotowaliśmy

 

V edycję konkursu
"Wartościowa Wycieczka Szkolna”

 

Konkurs jest adresowany do wszystkich nauczycieli, którzyzorganizowali wycieczkę szkolną lub warsztaty językowe w roku szkolnym 2015/2016 i dotyczy placówek wszystkich stopni: podstawowych, gimnazjalnych i średnich, zarówno państwowych jak i prywatnych.
Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest firma ATAS, a patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz liczne organizacje pozarządowe.

  

Na zwycięzców w trzech głównych kategoriach czekatygodniowy wyjazd językowy na Malcie, atrakcyjne nagrody rzeczowe, szkolenia oraz książki ufundowane przez partnerów konkursu. Konkurencja jest bardzo wysoka, w minionych edycjach zgłosiło swój udział łącznie ponad 1000 nauczycieli, co oznacza 1000 inspirujących wspomnień z wyjazdów młodzieżowych. Opisy zwycięskich wycieczek z poprzednich edycji dostępne są po zalogowaniu do systemu.


Zarejestruj się teraz >>>

 

Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala finałowa, która odbędzie się 2 grudnia 2016r, w Warszawie.

 

Patroni

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.