Nauczyciele w Londynie - szkolenie pilockie ATAS

W tym roku, po raz pierwszy, podjęliśmy w ATAS próbę przeprowadzenia szkolenia dla kandydatów na pilotów ATAS. Naszym celem było przygotowanie zgłoszonych osób do poprowadzenia warsztatów językowych w Londynie dla grupy szkolnej ATAS.

Przeprowadzone szkolenie składało się z webinariów oraz wyjazdu do Londynu. W webinariach poruszyliśmy tematykę formalną i praktyczną, a na koniec spotkaliśmy się w Londynie. Nasi uczestnicy – 12 osób - przylecieli z Gdańska, Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Program w Londynie obejmował podstawowe trasy, które realizują grupy szkolne. Pierwszego dnia przeszliśmy od Victorii do Pałacu Buckingham przez Park Św, Jakuba do Westminster Abbey następnie do Placu Trafalgar i Leicester Square.
Dzień drugi to Tower of London, Tower Bridge, spacer wzdłuż wybrzeża Tamizy do The Shakespeare's Globe i Tate Modern. Ostatniego dnia zobaczyliśmy Park w Greenwich, Muzeum Morskie.

piloci3

Nasi kandydaci opowiadali o mijanych obiektach i muzeach, poznali tajniki zakwaterowania u rodzin, dojazdów do Londynu i poruszania się w samym Londynie, zakupu biletów na transport miejski, parkingi i miejsca postojowe dla autokarów, przygotowywali quizy dla młodzieży, analizowali programy zwiedzania pod względem praktycznej realizacji wyjazdu.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować naszym uczestnikom.

Kochani, podróżowanie z Wami to była czysta przyjemność.

Dziękujemy za to, że tak solidnie przygotowaliście się do naszego wyjazdu, za wspaniałe prowadzenie programu i ciekawostki o obiektach, przygotowanie quizów i zagadek dla młodzieży. Większość z Was to nauczyciele angielskiego, więc mam nadzieję, że nasza przygoda pomoże Wam też urozmaicić lekcje w klasach.

piloci4

Osobne podziękowania ślę do pani Anuli Witkowskiej, która dzięki doświadczeniu i pracy z naszymi grupami, przekazała praktyczną wiedzę zdobywaną przez wiele lat.

Ania Kaczanowska, Dyrektor ds turystyki ATAS Sp. z o.o.

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.