Wyjazd studyjny na Maltę 20-27.02.2017

W dniach 20-27.02.2017 ATAS wraz z LINK School of English oraz Malta Tourism Authority miał przyjemność zaprosić grupę nauczycieli na wyjazd studyjny na Malcie.

Wyjazd miał na celu pokazanie Malty jako ciekawego kraju, w którym można uczyć się języka angielskiego od native speakerów oraz podniesienie kompetencji zawodowych i językowych uczestniczących w nim osób.

Uczestnikami byli nauczyciele języka angielskiego oraz zwycięzcy konkursu Wartościowa Wycieczka Szkolna organizowanego na jesieni przez ATAS.

Przez tydzień mieliśmy okazję: poznać maltańskie wyspy, szkołę z którą ATAS współpracuje przy organizacji warsztatów i obozów językowych, wziąć udział w pokazowej lekcji angielskiego oraz zapoznać się z metodą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego stosowaną na wyjazdach ATAS. Nie zabrakło również okazji do poznania specjałów maltańskiej kuchni.

malta3

Dzięki temu, że grupa była mała, szybko się zintegrowała i czas upływał w bardzo sympatycznej atmosferze, jedynym minusem było to, że trwał za krótko... ;)

Plan wyjazdu był napięty i zobaczyliśmy dużą cześć atrakcji zarówno na Malcie jak i Gozo. W obliczu wydarzeń z nocy 7/8 marca,  kiedy to ku rozpaczy maltańczyków i turystów z całego świata zawaliło się Azure Window na Gozo, można powiedzieć że nasza wyprawa nabrała wymiaru historycznego – byliśmy jednymi z ostatnich turystów, którzy mieli szczęście zobaczyć tą przepiękną formację skalną.

Poza Gozo ze słynnym oknem zobaczyliśmy: 2 stolice Malty - dawną czyli Mdinę i obecną czyli Vallettę, Mostę ze słynnym kościołem z kopułą, wioskę rybacką Marsaxlokk,  Trzy Miasta, świątycznie megalityczne Hagar Qim oraz Mnajdra. Byliśmy również w Katakumbach  św. Pawła w Rabat i w Limestone Heritage, gdzie poznaliśmy historię wydobycia maltańskiego wapienia.

malta1

Niewątpliwą atrakcją było to, że nasza wizyta wypadła w okresie karnawału i mieliśmy okazję zobaczyć występy zespołów oraz fragment parady karnawałowej.

Pobyt na Malcie dostarczał tylu wrażeń, że uczestnicy na bieżąco dzielili się zdjęciami za pomocą facebooka i od razu zaczęli planować jak i kiedy wrócić na tą małą, gościnną i piękną wyspę :)

Kochani – bardzo dziękujemy Wam za udział w naszym Study Tour, a tych z Państwa, którzy chcieliby poznać Maltę, zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych.

malta2

Marta Chorzewska-Oleksiak
opiekun grupy
specjalista ds turystyki BTW ATAS

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.