Północne Włochy - realcja z wyjazdu dla nauczycieli

W dniach 23-28.01.2017 r. po raz kolejny wyruszyliśmy z nauczycielami odkrywać najpiękniejsze zakątki Europy. Uważamy bowiem, że ferie najlepiej spędzać w sposób aktywny i ciekawy. Tym razem naszym głównym celem były północne Włochy.

Podczas wyjazdu zwiedziliśmy europejską stolicę mody- Mediolan, w którym podziwialiśmy między innymi przepiękną katedrę zwaną "poematem w marmurze" oraz słynną operę La Scalę.

wlochy nauczyciele

Następnie udaliśmy się w region Ligurii, gdzie oprócz klimatycznej, portowej Genui odwiedziliśmy też prawdziwą perełkę- niezwykle urokliwy Park Narodowy Cinque Terre, składający się z 5 pocztówkowych miast "zawieszonych" na skalnych półkach.

Nie mogliśmy sobie też odmówić krótkiego wypadu do Francji na Lazurowe Wybrzeże. Zwiedziliśmy piękną Niceę oraz słynące z festiwalu filmowego Cannes, gdzie stojąc na czerwonym dywanie przed pawilonem wystawowym mogliśmy się poczuć jak prawdziwe gwiazdy kina.

cannes2

Co najważniejsze- jak zawsze dopisywały: pogoda i humory! Dziękujemy za ten rok i do zobaczenia w przyszłe ferie!

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.