Ogólnopolski Kongres Tutoringu

Ogólnopolski Kongres Tutoringu jest przestrzenią spotkania pasjonatów wysokiej jakości edukacji i rozwoju. Tegorocznym hasłem jest „Siła spotkania”. Podkreśla ono ideę będącą podstawą tutoringu, a także samego wydarzenia. Hasło to wywodzi się z przekonania, że nic nie jest w stanie zastąpić osobistej relacji nawiązywanej w trakcie spotkania tutora i podopiecznego. To wtedy odbywa się inspirowanie do wielkości, dialog, wspólne poszukiwanie prawdy i rozwój osobisty.

Na kongresie wystąpią inspirujące osobistości: m.in. dr Jacek Santorski, prof. Tadeusz Gadacz, Jacek Walkiewicz, Paweł Zuchniewicz, Marcin Szala, Piotr Czekierda. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w 4 spośród 14 praktycznych warsztatów dotyczących m.in. narzędzi pracy tutora, motywacji, umiejętności zadawania inspirujących pytań, ustalaniu priorytetów i wielu innych.

Zapraszamy 2-3 czerwca do Warszawy! Szczegóły i zgłoszenia na http://kongrestutoringu.pl/

Dla nauczycieli współpracujących z ATAS przygotowaliśmy kod rabatowy 10% na udział w kongresie, który kumuluje się ze zniżką za zgłoszenie do końca kwietnia!
W formularzu zgłoszeniowym proszę wpisać:  abs1kw

Kongres-logotyp IV


Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.