Europejski Kongres Językowy zakończony

W dniach 12-14 maja 2017 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Językowym organizowanym przez Stwowarzyszenie PASE. Kongres był okazją do wielu spotkań i rozmów z nauczycielami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie.

Impreza odbywająca się na terenie Uniwesrytetu Warszawskiego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród nauczycieli pracujących na co dzień w szkołach publicznych i prywatnych oraz przedsatwicieli szkół językowych.

stoisko

Dla nas była to doskonała okazja, żeby spotkać się z Państwem twarzą w twarz i porozmawiać na temat tego, jak możemy Wam pomóc w zorganizowaniu wartościowych wyjazdów językowych dla młodzieży.

W przyszłości bedziemy uczestniczyć także w innych wydarzeniach związanych z nauką angielskiwego i innych języków. O szczegółach tradycyjnie poinformujemy mailowo oraz na stronie!

stand1

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.