Wartościowa Wycieczka Szkolna - konkurs dla nauczycieli już po raz 6!

W tym roku już po raz szósty z rzędu odbywa się ogólnopolski konkurs Wartościowa Wycieczka Szkolna. Zapraszamy wszystkich nauczycieli do zgłaszania swoich wyjazdów zorganizowanych w minionym roku szkolnym. Do wygrania atrakcyjny wyjazd na Maltę.

Konkurs trwa od 15 sierpnia do 15 października 2017.

Zgłoszenia dokonuje się drogą elektroniczną wypełniając formularz.

Tych z Państwa, którzy planują udział w konkursie kolejny raz chcielibyśmy poinformowac o kilku nowościach.

Do grona partnerów konkursu dołączył dobrze znany przez większość z Was portal LIBRUS a także bardzo aktywnie działajaca na rzecz nauczycieli organizacja Edunation. Rolę współorganizatora pełni natomiast Fundacja Rozwoju Aktywnej Turystyki Edukacyjnej (FRATE)

Nie mogło zabraknąć także tych parnerów, którzy wspierali nasza inicjatywę w poprzednich edycjach jak Czech Tourism, A&O Hostels, Polska Izba Turystyki Młodzieżowej oraz sponsor głównej nagrody - Malta Tourism Authority.

W tym roku po raz uprościliśmy procedurę zgłoszeniową do konkursu. Do udziału nie jest potrzebna rejestracja ani logowania, a wszystkie informacje o wycieczce przekazują Państwo wypełniając prosty formularz Google.

zgloszenie konkurs

Więcej informacji o konkursie: https://konkurs.atas.pl/


Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.