OFERTA WSPÓŁPRACY DLA NAUCZYCIELI

 

Wyjazd na kurs językowy to wartościowa forma rozwoju młodzieży oraz element uzupełniający naukę szkolną. Zachęcamy do rekomendowania uczniom i ich rodzicom wyjazdy na kursy językowe za granicę oraz zapraszamy do współpracy.

Opis współpracy

Współpraca z ATAS polega na wspólnej promocji kursów językowych za granicą. Istotą współpracy jest upowszechnianie wyjazdów językowych jako elementu kształcenia młodzieży i cennego uzupełnienia nauki szkolnej. Ponadto ma na celu promocję wartościowego i aktywnego spędzania wakacji.

Forma zgłaszania osób zainteresowanych wyjazdem na kurs odbywa się online, po zalogowaniu w naszym serwisie. Rozpoczęcie współpracy nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Wszelkie formalności i płatności związane z wyjazdem załatwiają samodzielnie kursanci/rodzice, bezpośrednio w firmie ATAS sp. z o.o.

Współpraca krok po kroku

Nauczyciel rekomenduje i promuje kursy językowe ATAS wśród swoich uczniów oraz kieruje zainteresowane osoby do biur ATAS. Nie ponoszą Państwo żadnych konsekwencji, jeśli nikt się nie zgłosi.

Co należy zrobić krok po kroku:

  1. Zarejestruj/Zaloguj się w serwisie
  2. Zamów materiały informacyjne dla uczniów – formularz dostępny po zalogowaniu
  3. Zgłoś osoby na wyjazd za pomocą formularza online – formularz „Zgłaszanie osób na kurs językowy” dostępny po zalogowaniu
  4. Czekaj na kontakt z naszej stronie, gdy któryś z Twoich uczniów wyjedzie na kurs
  5. Wygraj kurs językowy na Malcie/w Anglii! Nauczyciel, rekomendujący wyjazd jak największej liczbie uczniów, która z nami wyjedzie, wygra wyjazd na kurs językowy.

Korzyści

ATAS ponosi całą odpowiedzialność za wyjazd na kurs językowy, zajmuje się pełną obsługą klienta - wyborem konkretnego kursu, miejsca, dokonaniem rezerwacji w szkole, przekazaniem dokumentów na wyjazd, ubezpieczeniem kursanta, monitorowaniem pobytu itd.

Korzyści ze współpracy z nami:

  • brak wstępnych formalności oraz zobowiązań
  • całkowita odpowiedzialność związana z wyjazdem na kurs językowy oraz realizację jego programu ponosi renomowana firma ATAS
  • za każdorazowe zgłoszenie, które wpłynie dzięki Państwa rekomendacji, oferujemy prowizję w wysokości 250 zł (brutto).

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.