12wws
2017-12-05

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy VI edycję ogólnopolskiego konkursu dla nauczycieli. Podczas uroczystej gali ogłosiliśmy zwycięzców i rozdaliśmy nagrody.

Czytaj więcej...
WWSKonkurs
2017-10-30

15 października zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu. Oficjalnie wyniki zostaną ogłoszone 1 grudnia podczas uroczystej gali. Pełną listę laureatów zamieścimy na stronie www.konkurs.atas.pl w poniedziałek 4 grudnia

 


Czytaj więcej...
kwiatki
2017-10-13

Dzień Edukacji Narodowej to najlepsza okazja do podziękowania Wam za wieloletnią współpracę i złożenia najserdeczniejszych życzeń. W tym roku także w nietypowej formie - zobaczcie okolicznościowe video!

Czytaj więcej...
grafika webinar1
2017-09-29

Z myślą o wszystkich osobach, które nie obejrzały wczorajszego webinarium, a są zainteresowane tematyką bezpieczeństwa i realizacji wyjazdów językowych do Londynu udostępniamy nagranie. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na najwazniejsze pytania i rozwiąć wątpliwości nauczycieli i rodziców.

Czytaj więcej...
grafika webinar2
2017-09-21

28 września odbędzie się webinarium pod tytułem "Warsztaty językowe w Londynie 2017/2018 - realizacja i bezpieczeństwo okiem praktyka". Webinarium zostało zorganizowane w odpowiedzi na pojawiające się na zebraniach szkolnych pytania rodziców  o bezpieczeństwo oraz sprawy organizacyjne związane z wyjazdami do Londynu.


Czytaj więcej...
maleWZD
2017-08-31

Rozpoczęły się zapisy na 6 edycję programu Wycieczka z dofinansowaniem, który umożliwia nauczycielom z całej Polski zorganizowanie wartościowych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży. Program jest dedykowany szkołom, które jeszcze nie jeździły na wycieczki z ATAS.

Czytaj więcej...
WWSKonkurs
2017-08-22

W tym roku już po raz szósty z rzędu odbywa się ogólnopolski konkurs Wartościowa Wycieczka Szkolna. Zapraszamy wszystkich nauczycieli do zgłaszania swoich wyjazdów zorganizowanych w minionym roku szkolnym. Do wygrania atrakcyjny wyjazd na Maltę.

Czytaj więcej...
fb grupa
2017-06-12

Miło nam poinformować że przygotowaliśmy nowe miejsce do rozmów i wymiany doświadczeń związanych z organizacją wycieczek szkolnych. Zapraszamy do dołączenia do dedykowanej grupy na Facebooku.

Czytaj więcej...
pase1
2017-05-16

W dniach 12-14 maja 2017 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Kongresie Językowym organizowanym przez Stwowarzyszenie PASE. Kongres był okazją do wielu spotkań i rozmów z nauczycielami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie.

Czytaj więcej...
konfgres2
2017-05-12

W dniach 2-3 czerwca w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Tutoringu. Zachęcamy nauczycieli do udziału i proponujemy specjalną zniżkę przy rejestracji na to wydarzenie!

Czytaj więcej...
ok
2017-03-20

Trwa cykl bezpłatnych gier miejskich organizowanych w wybranych miastach Polski. To dla uczniów okazja do nauki poprzez zabawę i poznania w praktyce specyfiki naszych obozów jeszcze przed wyjazdem na wakacje.

Czytaj więcej...
na trawie spoko
2017-03-09

Regularnie otrzymujemy wiele pytań o formalności związane z współpracą. W odpowiedzi na nie przygotowaliśmy odpowiedzi na te, ktore otrzymujemy najcześciej od nauczycieli zbierających grupy na wybrany obóz. Zobaczcie FAQ dla nauczycieli przed wyjazdami na lato 2017!

Czytaj więcej...
Katedra w Maladze1
2017-02-24

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym kierunkiem wyjazdów językowych organizowanych przez ATAS: hiszpańską Malagą.

Czytaj więcej...
grupa z anula
2017-02-02

Nasze metody pracy z młodzieżą na wycieczkach i obozach młodzieżowych można będzie poznać także nie wyjeżdżając z grupą za granicę. Przed wakacjami przygotujemy cykl gier miejskich z zadaniami dla młodzieży na wzór zabawa i konkursów z obozów. Startujemy 11 marca w Warszawie!

Czytaj więcej...
ja5_5_mini
2017-01-30

Jak co roku zapraszamy do współpracy nauczycieli, którzy chcą wyjechać na wartościowy obóz jako wychowawca. Zobacz zasady współpracy. Obejrzyj materiał video z obozu!

Czytaj więcej...
fwj
2017-01-10

W dniach 4-5 marca 2017 odbędzie się Forum Wyjazdów Językowych. Impreza ma na celu popularyzację nauki na kursach językowych za granicą i umożliwienie bezpośredniego kontaktu pomiędzy uczniami i ich rodzicami a przedstawicielami szkół językowych z innych krajów. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, Katowicach i w Warszawie.

Czytaj więcej...
wws1
2016-12-06

2 grudnia odbyła się uroczysta gala na której ogłosiliśmy laureatów konkursu Wartościowa Wycieczka Szkolna. Wydarzeniu towarzyszył ciekawy panel dyskusyjny Wyjazdy szkolne jako inspiracja do nauki.

Czytaj więcej...
nauczyciel1
2016-10-12

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do tego, żeby podziękować za ciężką pracę nauczycieli i pamiętać o niej nie tylko od święta ale również na co dzień. Dlatego i my dziękujemy za kawał dobrej roboty i życzymy przede wszystkim zdrowia, pozytywnej energii i cierpliwości do swoich uczniów.

Czytaj więcej...
wycieczka1
2016-08-24

Wycieczka z dofinansowaniem to projekt, który umożliwia nauczycielom z całej Polski zorganizowanie wartościowych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży. W tym roku szkolnym akcja odbywa się już po raz piąty.

Czytaj więcej...
WWS_Konkurs
2016-08-18

W ostatnich latach edukacja w Polsce poddawana jest nieustannym eksperymentom, zmianom i rewolucjom. W całym tym zamieszaniu umyka jednak to, co tak trudno zauważyć i docenić – codzienną pracę nauczycieli. Z myślą właśnie o nich powstała inicjatywa konkursu "Wartościowa Wycieczka Szkolna". V edycja akcji ruszyła 15 sierpnia 2016r. Zapraszamy na stronę www.konkurs.atas.pl

Czytaj więcej...

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.