lazurowe
2016-09-14

Ferie zimowe to czas, które najlepiej spędzić aktywnie i wartościowa. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom co roku przygotowujemy propozycje wyjazdów dla nauczycieli. Tym razem zapraszamy do odwiedzenia Włoch i południowej Francji.

Czytaj więcej...
Kasia1
2015-09-17

Praca z młodzieżą zarówno na co dzień w szkole jak  również przy organizacji wycieczek szkolnych i obozów letnich to trudne wyzwanie wymagające współpracy całego zespołu.
Wiedząc o tym, jak ważne jest wspólne działanie chcemy pomóc w integracji  grona pedagogicznego. Zbliżający się Dzień Nauczyciela to najlepsza okazja do organizacji wyjazdów integracyjnych!

Czytaj więcej...
t34
2015-05-14

Dla tych z Państwa, którzy już planują tegoroczne wakacje, przygotowaliśmy pełną listę wyjazdów na Dzień Nauczyciela. Dla pełnego komfortu szukania preferowanego kierunku, zebraliśmy wszystkie propozycje ATAS w jednym miejscu!


Czytaj więcej...
2
2015-05-07

To już ostatni moment aby zebrać grupę na obóz wakacyjny. Wyjazdy z ATAS są również znakomitą okazją do dodatkowego zarobku dla nauczycieli! Przygotowane przez nas kierunki powstały z myślą o ciekawych świata podróżnikach – interesujący i intensywny program łączymy z wypoczynkiem, a ponadto dajemy okazję poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach!

Czytaj więcej...
Malta1
2015-03-13

W odpowiedzi na liczne zapytania nauczycieli akademickich, przygotowaliśmy wersję studencką popularnego programu warsztatów językowych na Malcie. Jest to atrakcyjna propozycja dla lektora, który ma możliwość bezpłatnego wyjazdu w roli koordynatora zebranej przez siebie grupy. Studenci zaś, na miejscu mają zapewnione zajęcia w renomowanej szkole językowej. Przedstawiamy szczegóły!

Czytaj więcej...
planowanie-wakacji-czas-na-urlop
2015-04-24

Na nadchodzącą wiosnę i lato przygotowaliśmy kilka propozycji ciekawych wyjazdów turystyczno-wypoczynkowych i szkoleniowych. Przedstawiamy inspirujący wyjazd dla nauczycieli na Maltę

Czytaj więcej...
wakacje-1
2015-04-16

Zapraszamy do współpracy nauczycieli, którzy rozważają możliwość wspólnego wyjazdu z uczniami ze swojej szkoły na obóz w czasie wakacji.  Poszukujemy nauczycieli do pracy w charakterze opiekuna-wychowawcy na obozach i koloniach w Europie.

Czytaj więcej...
z12704047O
2015-03-20

Przypominamy, że ATAS organizuje wyjazdy nie tylko dla młodzieży, ale również dla grona pedagogicznego. Nasze programy skierowane są do nauczycieli i ich rodzin. Zapraszamy do poznania szczegółów

Czytaj więcej...
images
2015-02-19

W związku z przygotowywaniem katalogu wycieczek europejskich dla grup szkolnych na sezon 2015/2016, przedstawimy nowe programy i proponujemy wyjazd z grupą młodzieży jeszcze teraz na wiosnę. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Czytaj więcej...
kurspilota2
2015-02-06

Zapraszamy na szkolenie pilotów wycieczek ATAS, z wyjazdem do Londynu. Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę, a najlepszym uczestnikom gwarantujemy zatrudnienie jeszcze w tym sezonie wycieczkowym.

Czytaj więcej...
london_cup
2015-01-27

W związku z przygotowywaniem katalogu wycieczek europejskich dla grup szkolnych na sezon 2015/2016, przedstawimy cztery, nowe programy i proponujemy wyjazd z grupą młodzieży jeszcze teraz na wiosnę. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Czytaj więcej...
1
2014-12-16

Idea wartościowych wyjazdów do Wielkiej Brytanii jest bardzo cenna. Po raz kolejny udało nam się uzyskać dofinansowanie dla nauczycieli na proponowany wyjazd w kwocie 250 PLN/os. W programie wyjazdu znajduje sie Londyn, któego nikomu nie trzeba zachwalać oraz znane na całym świecie: Canterbury, Bath, Stonehenge.

Czytaj więcej...
2014-03-21

Malta, położona między Sycylią i Afryką Północną, spełnia wszystkie oczekiwania turystów. Czekają tu na nich słoneczne dni, przejrzyste morze, poprzecinane rozpadlinami wybrzeża, okazałe budowle historyczne, gościnność tutejszych mieszkańców, komfortowe ośrodki wypoczynkowe oraz bogata oferta sportów wodnych. Zachęcamy do połączenia warsztatu językowego z wypoczynkiem na tej niezwykłejk wyspie! 

Czytaj więcej...
indeks
2014-03-06

Wyobraźnia i element zaskoczenia są kluczem do wartościowego wyjazdu. Dzięki atrakcyjnej formie programu, zapada na długo w pamięć i pomaga w kreatywnej pracy z młodzieżą. Celem proponowanych wyjazdów jest zainspirowanie Państwa do poznania niestandardowych metod nauczania języka angielskiego.

Czytaj więcej...
4645d4cac19445598304316bd60ad0ec
2014-03-04

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny program wyjazdu na weekend majowy do Londynu i miast Anglii.

Proponowana przez nas wycieczka przygotowana została na bazie warsztatów językowych, które realizowane są przez wiele szkół w Polsce.


Czytaj więcej...
Malaga_Sonnenuntergang2004
2013-10-16

Przypominamy! ATAS wraz z hiszpańskim Language Tourism Department organizuje wyjazd promocyjny do Malagi. Nauczyciele, którzy wezmą aktywny udział w promowaniu Hiszpanii i nauki hiszpańskiego mogą wyjechać za symboliczną złotówkę.

Czytaj więcej...
paryz1
2013-10-11

Zapraszamy na 6-dniowy wyjazd do Paryża i Zamków nad Loarą połączony ze szkoleniem: Projektowanie turystyki szkolnej z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi Google. Zostały ostatnie miejsca!

Czytaj więcej...
skalne miasto
2013-09-10

Wspólnie z WODN zapraszamy wyjazd turystyczny z elementami szkolenia, który odbędzie się w październiku. W ciągu 3 dni będzie okazja żeby zabaczyć liczne atrakcje Czech i Moraw.

Czytaj więcej...
Kings london 8
2013-04-19

Sześciodniowy wyjazd do Londynu w niezwykłej cenie!
Nie przegap szansy na
wyjątkową majówkę
z ATAS!

Czytaj więcej...
M'scala Beach
2013-04-19

Wszystkim nauczycielom spragnionym wakacji i odpoczynku proponujemy wyjazd na słoneczną Maltę jeszcze przed wakacjami. Dla nauczycieli, którzy z nami współpracują, mamy specjalną zniżkę.

Czytaj więcej...

Logowanie do serwisu

Rejestrując się w serwisie otrzymujesz dostęp do panelu współpracy zarobkowej z ATAS.

Współpraca z ATAS

webinaria BANNER
WWSKonkurs
rzetelna firma

Kontakt z ATAS

Agencja Turystyczna  ATAS
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.atas.pl

Copyright © 2012 ATAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.